Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dům Simpsonových

20. 4. 2008

Na Evergreen Terrace nebydleli Simpsonovi odnepaměti. Přestěhovali se sem z jakéhosi springfieldského sídliště. Dům byl pro rodinu ideální svou velikostí i polohou mimo rušné ulice. Za dobu pobytu zde Simpsonovi zažili už opravdu hodně. Dům se rozpadal, třásl vinou přistávajících letadel, nakláněl kvůli špatným základům, bylo za ním postaveno torzo Matlockovi dálnice za vlády Leváka Boba a v The Simpsons Movie byl dokonce úplně zničen.

Dvougenerační, jednopatrový domek oranžovo-růžové barvy s připojenou garáží pro 2 auta a sloním klepadlem na vstupních dveřích nelze přehlédnout. K domu náleží zahrada, která je spíše travnatá. Simpsonovi nejsou zrovna pěstitelé zeleniny. V přízemí je krom kuchyně, kumbálu, vstupu do sklepa také obývací pokoj s krbem, který nesmí chybět v žádné americké rodině. Kuchyně je situována s výhledem do zahrady. Za zmínku zde stojí závěsy s kukuřicí. První patro jsou pak především dětské pokoje, další koupelna a manželská ložnice Homera a Marge. Vstup na půdu je z chodby v prvním patře.

Připojená garáž s kapacitou dvou aut funguje také jako dílna. Uvnitř, podle znělky, parkuje jenom Marge. Ve sklepě domu je sušička s pračkou, kotel na vodu a další pong na kterém Homer občas vyrábí své vynálezy nebo poličku na kořenky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář